Elias Kihúzható kerti asztal, Bizzotto, 140-200 x 90 x 75 cm, alumínium, fehér
Elkelt • Márka Bizzotto • Kód 8051836272392
Változat elérhető
Alege un alt produs disponibil
Megjegyzés:
Porszórt alumínium váz (poliészter).
Polywood lap (fához hasonló kompozit anyag) 90% polisztirol 10% Sbs teak színben.
Hosszabbítás behúzható szárnnyal.
Horganyzott acélcsavarok.
Javasoljuk, hogy az asztalt (hosszabb időre) ne fedje le olyan anyagokkal, amelyek nem engedik a levegő keringését (pl. műanyag/PVC borítás vagy terítő).
A lábak összeszerelését igényli.
Kihúzható asztal: 140-200 cm.
Jellemzők
| Hosszúság | 140 cm |
| Szélesség | 90 cm |
| Magasság | 75 cm |
| Súly | 28 kg |
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fehér |
| Terméktípus | Asztalok |
| Stílus | Modern |