Elias Kihúzható kerti asztal, Bizzotto, 140-200x90x75 cm, alumínium/rétegelt lemez
Elkelt • Márka Bizzotto • Kód 8051836093737
Változat elérhető
Alege un alt produs disponibil
Javasoljuk, hogy az asztalt ne fedje le (hosszabb időre) olyan anyagokkal, amelyek nem engedik át a levegőt (például műanyag vagy PVC terítőkkel).
Megjegyzés
Kihúzott asztal hossza: 200 cm
A lábak összeszerelése szükséges
Kültéri használatra alkalmas
Ne tegye ki a bútort közvetlen napfénynek és nedvességnek
Jellemzők
| Hosszúság | 140 cm |
| Szélesség | 90 cm |
| Magasság | 75 cm |
| Súly | 28 kg |
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Szénszürke |
| Terméktípus | Asztalok |
| Stílus | Modern |