Plafoniera Doka, Candellux, 30 x 15 cm, 1 x E27, 60W
Elkelt • Márka Candellux • Kód 5906714809203
Rendelkezésre álló modellek
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul nu este inclus
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E27
Jellemzők
| Hosszúság | 30 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Magasság | 15 cm |
| Súly | 0.53 kg |
| Anyag | Fém |
| Erő | 60W |
| Stílus | Modern |
| Izzó típusa | Izzólámpa |
| Izzók száma | 1 izzó körte |