Plafoniera Doka, Candellux, 40 x 10 cm, 2 x E27, 60W
Elkelt • Márka Candellux • Kód 5906714804499
Rendelkezésre álló modellek
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becurile nu sunt incluse
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E27
Jellemzők
| Magasság | 10 cm |
| Átmérő | 40 cm |
| Súly | 1.4 kg |
| Anyag | Acél, Üveg |
| Erő | 60W |
| Stílus | Modern |
| Izzó típusa | Izzólámpa |
| Izzók száma | 2 izzók |