Plafoniera Doka, Candellux, 30 x 9 cm, 1 x E27, 60W
Elkelt • Márka Candellux • Kód 5906714804482
Rendelkezésre álló modellek
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul nu este inclus
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E27
Jellemzők
| Magasság | 9 cm |
| Átmérő | 30 cm |
| Súly | 0.78 kg |
| Anyag | Acél, Üveg |
| Erő | 60W |
| Stílus | Modern |
| Izzó típusa | Izzólámpa |
| Izzók száma | 1 izzó körte |